niedziela, 26 września 2010

Zaginiona - Robards Karen

No to praca już napisana, jeszcze ostatnie poprawki i w poniedziałek drukowanie a poźniej to już czekanie na termin obrony :/. W między czasie i tak oczywiście musiałam coś przeczytać, żeby się rozerwać i trafiło na ni to romans ni to kryminał.
Przed siedmiu laty pięcioletnia wówczas córeczka Sarah Mason gubi się podczas wycieczki do parku. Pomimo desperackich poszukiwań małej Lexie nie udaje się odnaleźć. Pewnej nocy, wchodząc do swojego mieszkania, Sarah słyszy dzwonek telefonu, a w słuchawce szept przerażonego dziecka. Jest przekonana, że to głos jej córki. Jednak ani policja, ani FBI nie dają jej wiary. Może liczyć tylko na najbliższego przyjaciela, byłego agenta FBI Jake’a Hogana, który choć nie wierzy, że mała Lexie wciąż żyje, z sympatii do Sarah pragnie jej pomóc. Ich długa znajomość zmienia się w burzliwy romans. Czy miłość pomoże im przetrwać koszmar poszukiwań?
Książka łatwa, szybka i przyjemna, taka w sam raz na odstresowanie się.
czwartek, 25 września 2008 
2008/09/26 14:56:55
Ja kiedyś coś przeczytałam tej autorki i kojarzy mi się ona całkiem przyjemnie: bo ja czytam dla przyjemności i nigdy nie siliłam się na nic więcej:)
Trzymam kciuki!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz