poniedziałek, 27 września 2010

Przeprowadzka

Postanowiłam w końcu przenieść się na nowe, parę dni mi to zajęło, ale mam nadzieję, że będzie mi w nowym miejscu dobrze.  
Przy okazji pochwalę się dwoma nowymi nabytkami. Jadąc odebrać zamówioną drugą część Błękitnokrwistych, przypadkowo, natknęłam się na stoisko z wyprzedażą i tak dorobiłam się "Nowej Mary" - Camille DeAngelis oraz książki "Grób w Gazie" - Matta Rees :)

8 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zmieniłam adres twojego bloga w rssach, więc nadal będę na bieżąco. :) Witaj na blogspocie!

  A moja rada, do której nie musisz się zastosować - blogspot dobrze wykrywa spam, można wyłączyć weryfikację obrazkową bez uszczerbku dla bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za radę, pewnie to nie jedyna rzecz którą muszę jeszcze zmienić, do wszystkiego pewnie dojdę małymi kroczkami.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczerze mówiąc wiele osób, które od dawna mają blogi na blogspocie nie zlikwidowało jeszcze obrazków. Ja zrobiłam to od razu, bo wprowadziłam je tylko przez japońskiego spamera, ale sama wiem jakie są zniechęcające do komentowania.

  Gdybyś miała jakieś problemy z bloggerem to pisz, ja go "obczajam" od ponad 2 lat.

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo ładnie i wolę to miejsce niż blox, cieszę się, że jesteś tu:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Joanno już teraz wiem dlaczego tak dużo osób się tu z bloxa przeniosło i też mi się tu bardziej podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj, ale pracy w przenosiny włożyłaś. Mnie to przerasta. A w ogóle jak udało się to tobie zrobić? Miałaś jakiś program, czy wklepywałaś wszystko po kolei?

  OdpowiedzUsuń
 8. Clevera niestety nie ma programu, blox nie ma opcji spakowania zawartości, więc ręcznie kopiowałam i wklejałam. Ale miałam dużo frajdy w poznawaniu nowego, robieniu szablonu no i na koniec z efektu (chociaż był moment, że chciałam sobie już odpuścić heh).

  OdpowiedzUsuń