niedziela, 21 grudnia 2014

Hello Kitty i przyjaciele

Wymarzony koncert

Wydawnictwo: Papilon
Rok wydania: 2014
Liczba stron: 112
Źródło: Biblioteczka własna


To już czwarta część przygód Hello Kitty i jej przyjaciół. Tym razem mała kotka wraz z siostrą dowiadują się, że niebawem będzie grał ich ulubiony zespół, dziewczynki nie mogą się już go doczekać. Ale co to za koncert bez przyjaciół, dlatego na występ postanawiają wybrać się razem z Tammy, Fifi i oczywiście Dear Danielem. Jednak to nie koniec niespodzianek, gdyż zespół organizuje konkurs, na najlepszy taniec oraz strój. Hello Kitty jest wniebowzięta, wie że musi zrobić wszystko by wygrać i móc wystąpić na scenie, dlatego układa kroki do piosenek i planuje szykowanie strojów, niestety jej przyjaciele, choć również pragną zatańczyć, to niestety nie mają czasu na próby i robienie strojów.

Czy Hello Kitty uda się wszystko zorganizować? Czy przyjaciele jednak znajdą czas i zrozumieją jak jest to ważne dla ich koleżanki?


Ślubna przygoda

Wydawnictwo: Papilon
Rok wydania: 2014
Liczba stron: 112
Źródło: Biblioteczka własna


To będzie naprawdę wielkie wydarzenie! Hello Kitty i Mimmy idą na ślub i będą druhnami. Małe kotki już się nie mogą doczekać wielkiego przyjęcia, do tego wybieranie strojów, przymiarki, no będą wyglądać po prostu prześlicznie. Wszystko zapowiada się bajecznie. Jest tylko mały problem. Panna młoda ma ślicznego małego kotka, który strasznie broi, i w dzień przyjęcia niszczy wystrój sali. Czy siostrą uda się naprawić ozdoby, i od nowa przystroić salę? We dwie nie, ale od czego ma się przyjaciół.


Czwarty i piąty tom już za nami. Kolejny raz przeżywamy wielkie przygody, poznajemy co to prawdziwa przyjaźń, oraz, że warto prosić o pomoc, w końcu przyjaciele zawsze nam pomogą, gdy tego potrzebujemy. Ale najważniejsze to wspólna zabawa.

W obu książkach znajdziemy ponownie oprócz zabawy, dwa kolejne magiczne angielskie słówka, pomoce do nowych gier, oraz zabawy i projekty, które urozmaicą dziecięce spotkania. Dzieci będą mogły same przekonać się i następnie zorganizować wieczór z przyjaciółmi, oraz poznać nowe pomysły na zabawy.

Polecam, to fajna seria dla dzieci :)Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości Wydawnictwa Papilon, za co serdecznie dziękuję!!!

3 komentarze:

  1. Coś fajnego dla każdego młodego czytelnika! :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja już z tego wyrosłam, ale polecę tę serię komuś z mojego otoczenia.

    OdpowiedzUsuń
  3. Wykorzystałam opinie jako inspirację do prezentów :)

    OdpowiedzUsuń