wtorek, 23 grudnia 2014

Hello Kitty i przyjaciele - Wakacyjna opowieść


Wydawnictwo: Papilon
Rok wydania: 2014
Liczba stron: 112
Źródło: Biblioteczka własna


To już ostatnia opowieść, kończy się rok szkolny, cały rok wspólnych przygód czwórki przyjaciół. Na szczęście nie muszą się oni rozstawać. Rodzice Tammy postanawiają zabrać wszystkie dzieci na wspólne wakacje i to nad morze! Dzieci już nie mogą się doczekać wyjazdu, mają wielkie plany co będą razem robić – wspólne zabawy na plaży, kąpiele w morzu, gry i wiele innych pomysłów. Jest jednak jeden mały problem, Timmy – brat Tammy to straszny rozrabiaka, cały czas myśli tylko o tym jak psocić innym dzieciom.

Czy mimo tego wyjazd się uda? Czy przyjaciele dowiedzą się dlaczego Timmy jest niegrzeczny? No i w końcu czy uda się spełnić wszystkie wakacyjne plany?

To już jest koniec – niestety. Choć Hello Kitty miała obawy idąc do nowej szkoły, okazało się że wszędzie można spotkać prawdziwych przyjaciół. Razem nauczyli się co znaczy pomagać, jak ważne jest słuchanie innych oraz to, że każdy jest inny, i  nie jest to przeszkodą. W końcu można bawić się w różne zabawy, by każdy był zadowolony. Najważniejsze to dobrze się bawić.

Tak jak w poprzednich książeczkach, tak i tu znajdziemy tym razem już ostatnie magiczne słówko, dowiemy się jak przyszykować się na wakacyjny wyjazd oraz wiele innych pomysłów na wspólne zabawy.

Polecam!!! To bajeczna seria, która spodoba się nie jednej dziewczynce!Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości Wydawnictwa Papilon, za co serdecznie dziękuję!!!

2 komentarze:

  1. Cała seria wydaje się bardzo pozytywna! Pomyślę o niej jako o prezencie dla siostrzenicy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Widzę, że seria Hello Kitty skradła Twoje serce :)

    OdpowiedzUsuń