niedziela, 17 października 2010

Specjaliści od rozwodów - Barbara DelinskyWydawnictwo : Harlequin
Rok wydania: 2010
Liczba stron: 224
Źródło: Biblioteczka własna


 Faith i Sawyer poznali się i zaprzyjaźnili jeszcze jako studenci prawa. Ta studencka przyjaźń przetrwała próbę czasu. Teraz mają wiele wspólnego – oboje zakończyli nieudane małżeństwa i wyspecjalizowali się w sprawach rozwodowych. Ich kancelarie mieszczą się w tym samym budynku, co sprawia, że Faith i Sawyer spotykają się codziennie. Nagle jednak wszystko się zmienia. Jedna wspólnie spędzona noc po przyjęciu może zaważyć na ich przyjaźni. Faith i Sawyer woleliby udawać, że do niczego nie doszło, i nadal pozostać jedynie przyjaciółmi. Jednak oboje nie mogą zapomnieć o tym, co się wydarzyło. Jakby tego jeszcze było mało, dowiadują się, że po raz pierwszy będą przeciwnikami na sali sądowej…

Ciężko  jest uwierzyć w szczęśliwe zakończenie, w miłość aż do "grobowej deski", zwłaszcza gdy ma się za sobą nieudane małżeństwo i gdy jest się "specjalistą od rozwodów". Ale warto zaryzykować i znów się poddać uczuciu, zakochać się , zamiast zamykać się w czterech ścianach  i wmawiać sobie, że nic więcej nam nie potrzeba do szczęścia. 
Książka lekka i przyjemna, idealna na leniwe popołudnie przy dobrej kawie. Polecam tym, którzy nie wierzą w szczęśliwe zakończenia lub boją się kolejny raz zaryzykować i zakochać się.
Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości  wydawnictwa Harlequin.
Ocena 4/6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz