niedziela, 5 stycznia 2014

Odmładzanie organizmu. Sekrety rosyjskich uzdrowicieli – Lumira

http://talizman.pl/8802-odmladzanie-organizmu-sekrety-rosyjskich-uzdrowicieli-01001887.html

Rok wydania: 2013
Liczba stron: 211
Źródło: Biblioteczka własna


Każdy z nas marzy o tym by zawsze być młodym, by dobrze wyglądać i tak samo się czuć. Ludzie, jako wzrokowcy, przywiązują dużą wagę do wyglądu zewnętrznego, często po nim oceniając człowieka. Ale czy można coś zrobić by nasze komórki nie obumierały i byśmy zawsze dobrze wyglądali i dobrze się czuli?

Lumira wychowywała się w Kazachstanie oraz na Ukrainie i to tam poznała rosyjską szamańską sztukę uzdrawiania. Jako młoda kobieta przybyła do Niemiec i to tu rozwinęła swoje zdolności oraz zaczęła szerzej działać w tym kierunku, przy pomocy takich technik jak medytacja, terapia reinkarnacyjna i kinezjologia stworzyła zintegrowaną metodę służącą zdrowiu i rozwojowi osobistemu.

„Potencjał posiadania młodego ciała i niezniszczalnego zdrowia jest zapisany w naszych komórkach, a klucz do niego leży w naszym umyśle – w którym upoważniamy siebie, by stać się stwórcami naszej własnej rzeczywistości.”

Tylko od nas zależy to jak będziemy się czuć, jednak zanim zaczniemy cokolwiek robić, zanim zaczniemy szukać prawdy, zanim uczynimy pierwszy krok w nowy świat, musimy sobie zadać parę ważnych pytań: jaki sens ma dla mnie pozostanie wiecznie młodym, dlaczego chcę być młody, żywotny i zdrowy oraz po co chce żyć długo. Jednak najważniejsze pytanie to: co jestem gotowy zrobić, żeby to osiągnąć!

Książka ta składa się z trzech części, które odpowiadają etapom składającym się na proces odmładzania: odmładzanie, odnowa całego ciała i przeprogramowanie organów. Autorka w bardzo przystępny sposób przedstawia nam każdy z tych trzech etapów, jednak w porównaniu do innych książek, oprócz samej teorii, Lumira skupia się na dużej liczbie ćwiczeń, dzięki czemu łatwiej jest nam nie tylko zrozumieć ale i wprowadzić w życie nowe zasady, oraz szybciej zauważyć pewne zmiany.

Autorka w niebywały sposób łączy ze sobą cielesność z duchowością. Często nie zdajemy sobie sprawy z własnych kanałów energetycznych, ciał eterycznych, centrów energetycznych a są one bardzo ważne. Rozumie też ona nasze problemy, wie że często za szybko się poddajemy i namawia nas byśmy zawsze podnieśli się i działali dalej.

Dlatego jeśli chcecie coś zrobić dla siebie, a nowy rok jest idealny na plany i działania, to polecam Wam zapoznanie się z tą pozycją. „Odmładzanie organizmu. Sekrety rosyjskich uzdrowicieli” Lumiry to pozycja godna poznania. Jej program umożliwia nam dotarcie w głąb siebie i jeśli nawet nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi!


Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości Wydawnictwa Studio Astropsychologii, za co serdecznie dziękuję!
http://studioastro.pl/


Książka bierze udział w wyzwaniu: Przeczytam tyle, ile mam wzrostu: 1,2 cm (139,6cm)

9 komentarzy:

 1. Czuje, że zaczynam się ,,sypać'' ;) Dlatego mam nadzieję, że powyższa pozycja pomoże mi nieco się odmłodzić, chociażby o 3-4 lata ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie da się ukryć latka lecą, trzeba by zacząć o siebie dbać :)
  Będę miał na oku tą publikację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczególnie nasz rocznik sie sypie :P Ale książkę polecam :)

   Usuń
 3. Tak, tendencja do łatwego zniechęcania jest znana, dobrze, że autorka to rozumie, no i plusem są ćwiczenia. Kto wie, jak by mi w ręce wpadła :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka zdecydowanie nie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. nie przepadam za poradnikami, ale...kto nie chciałby być piękną, młodą i bogatą??

  OdpowiedzUsuń