czwartek, 1 stycznia 2015

2014 za nami - podsumowanie

Właśnie wkroczyliśmy w Nowy 2015! Dlatego życzę am wszystkim wszystkiego co najlepsze, dużo szczęścia, zdrowia, ale przede wszystkim mnóstwa ciekawych książek i dużo wolnego czasu!!!


A jak u mnie było w 2014? Książkowo wyszło nieco gorzej,o połowę mniej niż w zeszłym roku, czyli 43 książki. Ale i tak cieszę się z tego wyniku i mam nadzieję, że w tym roku nadrobię.

I chociaż nie do końca było mi po drodze z literaturą, to za to zmieniło się troszkę w moim życiu i to na duży plus. Dlatego oceniam ten miniony już 2014 na całkiem pozytywny i mam nadzieję, że ten nie będzie gorszy :)


11 komentarzy:

 1. Tak naprawdę nie liczą się statystyki, tylko przyjemność obcowania z literaturą, dlatego cieszę się, że w codziennym biegu znalazłaś czas na czytanie.
  Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 2. To naprawdę dużo książek! Tobie również życzę wielu interesujących lektur, ciekawych postów i weny do ich pisania :) Cieszę się, że mogę tu zaglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Samych szczęśliwości na Nowy Rok:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też dobrze oceniam miniony rok.
  Nie wydarzyło się może nic szczególnie w moim życiu, ale w życiu moich bliskich tak :)
  Młodsza siostra urodziła swoje pierwsze dziecko, a przyjaciółka zaszła w drugą ciążę :)
  Z domowych zdarzeń nic szczególnego, nie byliśmy co prawda nigdzie na wakacjach, ale za to kupiliśmy zmywarkę, która odmieniła nasze życie :) To cud techniki!

  Książkowo u mnie było lepiej niż wcześniej, bo udało mi się przeczytać 50 książek, ale to moje czytanie nie było równe, zdarzały mi się nawet trzytygodniowe przerwy w czytaniu. Za to w innym czasie miałam wrażenie, że czytam jak w transie jedna książka za drugą.

  OdpowiedzUsuń
 5. 36 to i tak lepiej niż ja aż o 10...więc to niezły wynik, ale najważniejsze jest to co się działo w Twoim życiu...i niech i ten rok będzie równie dobry dla Ciebie....tego Ci życzę....

  OdpowiedzUsuń
 6. Również wszystkiego najlepszego w 2015! Ważne, że jesteś zadowolona z wyniku ;) Ja chciałam mieć 100, potem 89, a mam 80 i też się cieszę ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. 43 to bardzo dobry wynik! U mnie gorszy. ;)
  Wszystkiego dobrego!

  OdpowiedzUsuń
 8. Aby ten rok by pełen pomyślności :)

  OdpowiedzUsuń
 9. U mnie tez książkowo gorzej , ale cóż- życie :) Wszystkiego dobrego na nowy rok.

  OdpowiedzUsuń
 10. Kazda przeczytana książka to sukces, a na Twoim koncie 43 takie sukcesy :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Oby był lepszy niż poprzedni! :)

  OdpowiedzUsuń